Grup Şirketlerimiz

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.
Senko Group

Bünyesinde bulundurduğu çeşitli sektörlerde hizmet ve satış gerçekleştiren şirketlerin çatısı altında toplandığı grup firmamız. 80’li yılların ortalarında temelleri atılan Senko Grup şirketleri İstanbul’da kuruldu.

Bugün, temel olarak tekstil, inşaat, aksesuar ve GYO alanlarında, ulusal ve uluslararası pazarlara yönelik olarak çalışan bir sanayi kuruluşları topluluğudur…Vizyon & Misyon
Kuruluşundan itibaren Senko Grup, çalışmalarında çağdaş, kaliteli, bölgesel ve sürdürülebilir bir yaşam için gerekli türden ürün ve hizmetlerin üretilmesini ve satışını gerçekleştiriyor. 

Kalıcı rekabet üstünlüğü
Ürün ve hizmetleri ile Türk ve dünya toplumunun bugün ki tüketim taleplerine ve geleceğine katkıda bulunmayı temel hedef kabul eden grup şirketimiz, bu yöndeki çalışmalarını sürekli geliştirebilmek amacıyla, bünyesindeki kuruluşların da sağlıklı bir yapıya sahip olmalarını sağlayacak, rekabet üstünlüklerini kalıcı kılmayı hedef alan bir yönetim anlayış ve uygulamasını benimsemiştir.

Katılımcı yönetim
Kuruluşların kendilerini sürekli yenileyebilme becerisini kazanmaları amacıyla yapılan bu çalışmaların merkezinde Bütünsel Kalite Yönetimi yer alıyor. Kalitenin bir yaşam biçimi olarak benimsendiği Senko Grup’ta çağdaş yönetim sisteminin değerleri tüm yönetim alt sistemlerinde uygulanıyor. Aynı amaçla, bütün çalışanların stratejik planlama sürecinde yer almalarını sağlayabilmek için, kapsamlı ve gelişen bir İnsan Kaynakları Yönetimi programı uygulanıyor. 


İnsan Kaynakları
Böylece, dünyaya ve değişime açık, öncü girişimcilik ruhunu canlı tutan bir ortam oluşuyor. Topluluk ayrıca, sürdürülebilir kalkınma ilkelerini; toplam kalite, çevre ve insan kaynakları yönetim sistemlerinden oluşan mevcut iş mükemmelliği modeliyle bütünleştirmeyi hedefliyor.


Yenilikçilik, yaratıcılık ve inovasyonun özendirilmesi
Günümüz koşullarında yaşanan hızlı değişim sürecinde kuruluşlarımızın ayakta kalabilmesi, sürekli gelişme anlayışıyla birlikte ürün, hizmet veya süreçlerini iyileştirmesi, geliştirmesi, gerektiğinde yenilerini sunmasına, değişimin önüne geçebilecek şekilde fark yaratmasına bağlı olduğuna inanıyoruz. Dolayısıyla yaratıcılık,yenilikçilik ve inovasyon, gözlemlenebilir, ölçümlenebilir ve geliştirilebilir bir yetkinlik olarak kuruluşların sürdürülebilir rekabet gücünü artırmada bizim için çok önemli bir araç oluyor.

Senko Proje

Senko Proje şirketimiz Elaldi Kardeşler inşaat ile 2007 yılından itibaren inşaat sektöründe hizmet vermektedir. Adana ve İstanbul illerinde son 10 yılda 5 projeyi taahhüt ettiği şekilde yeni sahiplerine teslim etmiş. Bu doğrultuda yeni konut projeleri ile başarılarına devam etmektedir.

 
 
Tamamladığı projeler;
 • Elaldi sitesi – 2007
 • Safir Park – 2009
 • Safir Deluxe – 2011
 • Safir Life – 2012
 • Siluet Beylikdüzü – 2015

 

Devam eden Projeler;

 • Siluet Mimaroba – 2017
Elaldı Kardeşler

İnşaat sektöründe üstün uzmanlık ve köklü deneyimle hizmet verirken, tamamladığımız her yeni projenin yaşama ve yaşamı hep daima iyiye götürmeyi hedefleyen kurumsal birikimimize yepyeni değerler kattığına inanıyoruz…

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum ve her yeni birey de bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni hedeflerini birlikte güvenle karşılıyoruz…

Tamamladığı projeler;

 • Elaldi sitesi – 2007
 • Safir Park – 2009
 • Safir Deluxe – 2011
 • Safir Life – 2012
 • Siluet Beylikdüzü – 2015

 

Devam eden Projeler;

 • Siluet Mimaroba – 2017
Senko Tekstil

SENKO Tekstil Pamuk, Viskon ve Polyester hammaddelerinden oluşan Süprem, Kadife, Polar vs. kumaş türlerini kullanarak rahat ev kıyafetleri,yatak kıyafetleri (Pijama) ve ev tekstili ürünlerini özgün tasarımlarıyla oluşturarak üretmektedir. Bay, bayan, çocuk, büyük beden ve hamileler için üretilen ürünlerimizi VIENETTA, KEZOKINO, SILVIA SALVATORE, GAZZAZ, COOL COMICS, VIENETTA KIDS ve COOL COMICS KIDS markaları altında pazarlamaktadır.

Aylık üretim kapasitemiz yaklaşık 400,000(TK) adettir. Yıllık üretim kapasitemiz de toplam da 5 milyon adet ürün
satışı gerçekleştirmekteyiz. Koleksiyonumuz kendi bünyemizdeki tasarım ekibimiz tarafından özgün olarak oluşturulmuştur. Model başına en az 3000 adetten oluşan üretim bantımızda aylık 150 farklı model üretilmektedir.


Pazarlama

SENKO Tekstil, rekabetin arttığı piyasa koşullarında uluslararası pazarlama aktivitelerini geliştirmek ve pazar payını artırmak için oluşturduğu uluslarası pazarlama departmanıyla marka değerini koruyarak yeni pazarlara girmeyi hedeflemektedir. Ayrıca, uzun yıllar yaptığımız çalışmalar sonucu oluşturulmuş yurtdışı temsilciliklerimiz ve bayilerimizle etkin bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir.

Firmamız İtalya, İspanya, İngiltere, ABD, Polonya,
Romanya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti, Bulgaristan,
Fas, Lübnan, Mısır, Ürdün, Suudi Arabistan,
Rusya ve Ukrayna başta olmak üzere 40’dan fazla
ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Firmamız pazarlama faaliyetlerinde kullanmak
üzere kendi bünyesinde oluşturduğu online B2B
(Business to Business) sistemini kullanmaktadır.
Bu sistem sayesinde müşterilerimiz ve 
bayilerimiz taleplerine anında ulaşabilmektedir.

Bunu sağlarken güncel tüm modellerimizin güncel fotoğraf, stok, renk, beden gibi ayrıntılarını inceleyerek online sipariş verilmesi sağlanmaktadır. Ayrıca, müşteri ve bayilerimiz B2B sistemini kullanarak geçmiş siparişlerini ve cari hesaplarını inceleme imkanına sahiptir.

Deposundaki 800 farklı model üründen 1 milyon adeti aşkın satışa hazır mamül bulunduran firmamız müşterilerimizin stok yapma risklerini ortadan kaldırarak kendilerine anlık hizmet sunabilmektedir. Ayrıca, firmamız sipariş bazlı üretimle oluşabilecek gecikmeli termin sürelerini azaltarak müşterinin satış hızını artırmayı hedeflemektedir.


Kalite

SENKO Tekstil üretilen her ürün için kalite hassasiyetiyle, tüm ham madde alımlarını kurumsal kalite güvencesi ile yapmakta ve imalatını bu yönde sürdürmektedir. Kullandığımız ham maddelerimizin Oeko-Tex Standard 100 ve ISO2001 kalite kontrol sertifikaları mevcuttur. Ayrıca, firma bünyemizde kurduğumuz AR&GE departmanımızla ürünlerin kullanımında karşılaşabileceğimiz kumaşların çekmezliği, boya bırakma vs. gibi sorunları kendi
laboratuvarlarımızda test edip kayıt altında tutmaktayız.

Üretim esnasında baskı, apre vs. yapmak için kullanılan kimyasal maddeler ile üretimde kullanılan tüm aksesuarlar insan sağlığını tehdit etmeyen kalite ve güvencededir. Ürünlerimizin beden standartları Avrupa standartlarına uygun olarak üretilmektedir.


Kolleksiyonlarımız

SENKO Tekstil olarak ürün gamımızı müşterilerimizin taleplerine ve bölgesel taleplere göre düzenlemekteyiz.
Firmamız sezon başında üretilen bir koleksiyona bağlı
kalmadan her an yeni ürünler üretebilen yenilikçi bir üretim anlayışına sahiptir. Yıl boyu devam eden yeni koleksiyon üretim anlayışımız sayesinde markalarımızın sürekli güncel kalmasını sağlamaktayız.

Kezokino

Kezokino; tekstil sektöründe yurtiçi ürün pazarlaması ve organizasyonunu yaptığımız İstanbul’un Merter semtinde 3 katlı showroomu bulunan şirketimizdir…

Sgs

SGS Grup Aksist Aksesuar; 2010 yılından beri, bijuteri ve aksesuar imalatçılarının malzeme ve hammadde tedarik ve toptan satışını yapmaktadır. Mağazalarımızda satışa sunduğumuz yerli ve yabancı ürünlerin direkt ithalatçısı olarak,

kaliteli ürünleri uygun fiyatlara, müşteriye sunmayı amaçlayarak hizmet vermektedir. Bayrampaşa ve Eminönü (Tahtakale) olmak üzere iki mağazamızda hizmetlerimiz sürmektedir…

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.